Rodina je základ. Spoustu dětí, dětský smích a upatlané ruce. Tak si mnoho z nás představuje štěstí. Je však zapotřebí, ale taky ty hladové krky pořádně nakrmit. A nejlépe se vaří ve vlastní kuchyni. A to v novém provedení. O nové řešení místa na vaření, se vám postarají odborníci. Vytvoří vám návrh a dispoziční řešení.


Do nové kuchyně patří i nové spotřebiče. Myslete především na novou lednici, s prostorným mrazákem a chytrým řešením uvnitř přístroje. Velmi oblíbenými pomocníky v kuchyni jsou mikrovlnná trouba a varná konvice. Do linky se rovněž zabudovává sporák a trouba na pečení. Jak vybrat ty nejlepší spotřebiče právě pro vás? A hlavně u trouby je to dost důležité nesáhnout vedle.
pečený krocan


Není trouba jako trouba


Ta dokonalá trouba je ta, která nijak nenarušuje celkový vzhled linky. Oceníte jistě i tichý chod přístroje a velký vnitřní prostor. Věřte, že až budete opět péct krocana či krůtu, už se tolik nezapotíte při jejím tlačení do pekáče a následně pečením v malém dimenzovaném vnitřním rozměru. Moderní produkty jsou vybaveny samočisticí funkcí. Už žádné škrábání, stříkání a mytí zaschlé mastnoty. Digitální panel k ovládání je jen třešinkou na dortu. Trouba může být plynová či elektrická. Elektrická přináší lepší rovnoměrnost pečení a dobrá regulovatelnost teploty. Setkáme se s typy parními, horkovzdušnými či s klasickým ohřevem. Plynová zase nevysušuje pokrm a má nižší finanční nároky na její koupi. Nezapomínejte na takové věci jako kvalita materiálu, ze kterých je vyrobena a na nejnižší a zároveň nejvyšší teplotu jakou spotřebič zvládne.
malá, ale útulná kuchyň


Vybrat troubu není nijak jednoduché. Každý má jiné požadavky a parametry, co by měla splňovat. Určete si cenu, jakou chcete investovat a všechny funkce co má umět, a pak na základě parametrů a propagace výrobku výrobcem, si vyberte tu pravou pro vás.