Přípravy na svatbu jsou sice organizačně náročnou, ale také nádhernou povinností každého zasnoubeného páru. Vybrat svatební šaty, oblek, oznámení, hudbu, barvu, do které sladíte všechny dekorace, zvolit si svatební dort a pozvat všechny příbuzné. To je jen pár povinností, které vás čekají. Bude jich samozřejmě mnohem více. Mezi nimi je jedna, které byste měli věnovat maximální péči. A to výběru snubních prstenů. Ačkoliv se vám zdají při svatebních přípravách jako drobný detail, určitě výběr neuspěchejte.

nevěsta

Svatební šaty oblékáte jen na chvíli, krásný účes a nalíčení budou k večeru minulostí, svatební tabule i dort zůstanou jen ve vzpomínkách svatebních hostů a první tanec novomanželů http://gabrielamatulova.com/svatba/portretni-foceni-novomanzelu se objeví na několika krátkých videích. Navždy vám však zůstane jediné. A to snubní prstýnek. Nejen, že zůstane navždy, bude vás provázet na každém kroku. Není zvykem jej nikdy odkládat. Pohled na něj vás bude vždy těšit. Proč vás bude vždy těšit? Protože jste při jeho zhotovení dali přednost kvalitním materiálům a ručnímu zpracování.

Jeho a její

Už dávno neplatí, že snubní prsteny musejí být jen nudným kroužkem, který je ve stejném provedení pro nevěstu a ženicha. Dnes se naopak nosí výraznější zdobení u dámského prstenu a nenápadnější provedení u prstenu pánského. Dámský může být dozdoben i několika rytinami, nebo kamínkem či kamínky. Krásně vypadají i ty, které kameny zdobí po celém jejich obvodu.
Žluté zlato je stále nejčastějším kovem, ze kterého se snubní prsteny zhotovují, avšak bílé zlato jej v popularitě dohání. V posledních letech se dokonce dostává do většího povědomí i zlato červené.

skleničky

A když si nemůžete vybrat? Vůbec nevadí. Perfektně vypadají i šperky, které jsou zhotoveny jako kombinace žlutého a bílého zlata, nebo žlutého a červeného zlata. Přesvědčte se sami a prohlédněte si modely ve fotogalerii!