Do problémů se člověk dostane velmi snadno, a nemusí to být ani jeho vinou. Zpočátku jsou problémy malé a dají se ještě nějaký způsobem řešit, ovšem pokud se nezastaví zavčasu, přerůstají ve velké břemeno. V první chvíli každého napadne navštívit bankovní subjekt, přece jenom banka je banka. Sice úroky jsou vysoké, ale přece jenom je to taková jistota a bezpečnost, jak nenalítnout podvodníkům. Není to však tak jednoduché. S úsměvem vás pracovník banky požádá o patřičné doklady a potvrzení, je třeba zkontrolovat váš příjem a podle toho se dál dají věci do pohybu.
domluvení investic.png
Příjem nic moc, podnikat v dnešní době je složitá záležitost, hlavně, když ostatní neplatí faktury. Přesto je tu daleko horší prověření a to registr dlužníků. Nikoho nezajímá, že to není vaše vina, že jste se dostal do registru a že určitě víte, že nebude žádný problém splácet úvěr, který žádáte, zkrátka vykřičník je stopka.
financování domu.jpg

To ovšem neznamená konec světa

Na pomoc přichází podnikatelský úvěr, u kterého nemusí podnikatel prokazovat příjmy ani výpis z registru dlužníků, který byl pro něho strašákem. Pokud máte možnost zastavit svoji nemovitost, nic nestojí v cestě a hypotéka bez registru bude skutečnou pomocí. Při rychlém požadavku pak lze mít peníze i do 24 hodin na účtu. To co zkrátka neprošlo v bance, zde není problém. Finanční poradci rádi zdarma posoudí situaci a navrhnou řešení. Prakticky ve velmi krátkém čase zjistíte vaše možnosti.

Co můžete očekávat?

          Zapůjčení peněz až do výše 70% odhadní ceny nemovitosti.

          Nikdo nebude zkoumat, na co se peníze použily, je tak možnost je použít prakticky na cokoliv, včetně zaplacení faktur nebo jiných dlužných částek.

          Výhodná úroková sazba a nízká měsíční splátka na dobu třeba až 30 let.

          Úvěr se dá vždy splatit předčasně a to zcela bez poplatku.

          Žádné dlouhé prověřování ani papírování vás rozhodně nečeká.

          Žádné skryté platby ani poplatky nehrozí.

Snadněji se pak žije, když se najde řešení pro problém, který sužuje. Dobrá zpráva je, že tu existuje někdo, kdo vám rozumí a rád pomůže.